Your search results

Realizacje

Krąży powiedzenie, że reklama dźwignią handlu i taka jest prawda!

Pomożemy Państwu dobrać indywidualną reklamę idealnie pasującą do Państwa firmy.

Oferujemy reklamy zewnętrzne, banery, kasetony podświetlane, oklejanie witryn i samochodów oraz wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii i kontaktu z naszą firmą!

Ścianka reklamy

Wyszliśmy Wam naprzeciw i zrealizowaliśmy w naszej firmie ŚCIANKĘ REKLAMY, aby pokazać Wam, jak różnorodne projekty możemy dla Was wykonać! Są na niej przykładowe loga wykonane w różnych technologiach na naszym laserze.

1) VITAL BIO FOOD
Reklama wykonana została ze szkieł akrylowych TroGlass firmy Trotec o różnych kolorach, stopniach przeźroczystości i właściwościach powierzchni. Dzięki wykorzystaniu szkieł z różnych grup reklama nie jest nudna!

2) Kancelaria Adwokacka
W tej reklamie wykorzystaliśmy złoty laminat z firmy COLOP, który jest elegancki i pasuje do poważnej firmy.

3) INA studio
Jak zwykle laminaty przeznaczone do grawerowania z firmy COLOP okazały się strzałem w dziesiątkę – błyszczący laminat przypomina winylową płytę, a matowy napis równoważy całą reklamę.

4) MAR KOMINKI
Jeśli chcemy uzyskać efekt przezroczystego szkła z kolorowym podbiciem nic prostszego! Pod przezroczystą płytę pleksi możemy podkleić folię w każdym kolorze, tak, aby reklama połyskiwała i przyciągała wzrok innych osób.

5) mp COMPANY
Reklamę wycieliśmy w styrodurze, dzięki temu jest twardsza niż zwykły styropian i odporniejsza uszkodzenia mechaniczne. Następnie pomalowaliśmy ją farbami. Styrodur można wykorzystać również jako odsadzenie od ściany – wystarczy wyciąć litery z laminatu lub szkła akrylowego i przykleić w formie lica.

6) COFFEE
Tę reklamę wykonaliśmy z myślą o naturze! Połączyliśmy korek oraz sklejkę, aby stworzyć niepowtarzalny klimat. Materiały muszą być specjalnie przeznaczone do cięcia na laserze, dlatego jak zwykle COLOP spisuje się tutaj na medal!

Compare Listings