Your search results
Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i może decydować o naszym dalszym życiu zawodowym, dlatego należy zadbać o swoją wizytówkę. Rozumiemy to i dlatego wychodzimy Państwu na przeciw z ciekawymi projektami wykonanymi w różnych technologiach.

Poniżej przedstawiono podstawowe rodzaje wizytówek.

W zależności od rodzaju wizytówki wykonujemy je w różnych ilościach. Standardowo są to 100, 200, 250, 500 i 1000 sztuk.

KARTONOWE BIAŁE GŁADKIE LUB NA PAPIERZE PERFOROWANYM

Prostota często jest kluczem do sukcesu, dlatego możemy Państwu zaoferować białe, najbardziej standardowe wizytówki o wymiarach 85 mm x 55 mm.

KARTONOWE ECRU GŁADKIE LUB NA PAPIERZE PERFOROWANYM

Jeżeli nie chcemy śnieżnobiałej wizytówki, ale zależy nam na standardowej wizytówce możemy przełamać ją lekkim beżowym kolorem. One również występują w rozmiarze 85 mm x 55 mm.

FOLIOWANE SATYNOWE

Wizytówki foliowane mają wiele zalet – przede wszystkim nie brudzą się tak szybko i nie niszczą. Jeżeli nie chcemy mieć święcącej wizytówki najlepiej wybrać foliowane satynowe. Dostępne w kilku rozmiarach.

FOLIOWANE Z POŁYSKIEM

Wszystko co święcące jest ładne – jeśli to hasło nie jest obce to wizytówka foliowana z połyskiem jest stworzona wprost dla Państwa!

Z LAKIEREM WYBIÓRCZYM

Ostatnio w modzie jest stosowanie lakieru wybiórczego. Najczęściej lakieruje się elementy jakiegoś obrazka, a lakier się lekko przesuwa. Wtedy widać go najlepiej!

Z TŁOCZENIEM WYBIÓRCZYM

Bardzo przyjemne są wizytówki z wypukłymi elementami. Mamy do zaoferowania wiele ciekawych pomysłów jak wykorzystać tłoczenie wybiórcze w wizytówce, aby potencjalny klient się nią zainteresował.

HOTSTAMPLING - ZŁOCENIA

Złoto nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego stosuje się je również na wizytówkach. Podkreślmy tak nazwę firmy albo logo!

HOTSTAMPLING - CHROMOWANIE

Dla fanów srebra przygotowaliśmy coś specjalnego – elementy imitujące chrom na wizytówkach. Nikt nie odłoży takiej wizytówki do portfela bez jej uważnego obejrzenia!

KARNETY, KARTY LOJALNOŚCIOWE

Dobrze jest mieć swojej formie stałych klientów. Karnety albo karty lojalnościowe zachwycą ich i zachęcą do dalszego korzystania z usług Państwa firmy.

KARTY PLASTIKOWE

Jeśli ktoś marzy o wizytówce sztywnej wizytówce, która przypomina kartę kredytową może ją u nas wykonać.

Z ZAOKRĄGLONYMI ROGAMI

Nie wszystkim podobają się wizytówki w kształcie prostokąta. Aby dostosować je do Państwa posiadamy w ofercie wizytówki z zaokrąglonymi rogami.

NIEWYMIAROWE

Czasem nudzą się nam już zwykłe wizytówki i potrzebujemy zmiany. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wizytówki niestandardowe, np. w kształcie kwadratu.

Dzięki ulotkom zyskasz wielu nowych klientów. Ulotki drukowane są na kartonie kredowym i papierze offsetowym, ale również na transparentnym tworzywie plastikowym oraz  papierze EnDuro (nie przemaka i nie rozrywa się).

Ulotki mogą być również składane, co daje jeszcze więcej miejsca na reklamę. Dzięki temu zmieści się na nich cennik usług albo menu restauracji. Do wyboru wiele formatów, możliwość złożenia na dwie lub trzy części.

Poniżej przestawiono najczęściej wybierane ulotki:

A6

Wymiary: 105 mm x 148 mm

A5

Wymiary: 148mm x 210mm

DL

Wymiary DLx2: 210mm x 198mm

NIESTANDARDOWE

Przykładowe wymiary: 210mm x 210mm

Posiadamy szeroką gamę eleganckich zaproszeń na ślub, chrzciny, komunię i inne imprezy okolicznościowe. Drukujemy w środku indywidualny tekst oraz nazwiska osób zaproszonych. Na Państwa życzenie możemy również dodrukować nazwiska na kopertach.
Teczki mają duże znaczenie – dzięki nim możemy uporządkować dokumenty biurowe i godnie reprezentują firmę na różnych spotkaniach z kontrahentami. Ładne i porządne teczki potrafią znacznie poprawić wizerunek firmy. Pragniemy Państwu zaoferować zwykłe kartonowe ( mogą być wyposażone w miejsce na wizytówkę i płytę CD) lub skoroszytowe teczki (można wpiąć dokumenty).
Chcieliby Państwo, aby klienci pamiętali o Waszej firmie? Nic prostszego! Wystarczy podarować im kalendarz przypominający o Waszych usługach – to całoroczna reklama. Do wyboru mamy kalendarze trójdzielne ( 3 miesiące – odrywane kartki),  jednodzielne (1 miesiąc, wyrywane kartki), ścienne ( wszystkie miesiące na jednej stronie) oraz w formie książki z grawerem na okładce.

Compare Listings